بورس  -  بانک و بیمه  -  صنعت و معدن   -  نفت و انرژی  -  مسکن و عمران  -  کشاورزی  -  حمل و نقل

دولت جهنم مدار

حمید رضا نقاشیان
دولت جهنم مدار

چندماه پيش  رياست محترم جمهوري و محبوب ملت ايران در يك سخنراني با افتخار و با تكيه به پشتوانه علوم حوزوي و از منظر ادبيات استفهامي سئوال گونه اعلام فرمودند مگر ميشود مردم را به زور به بهشت فرستاد؟ (نقل به مضمون)

چند روز پیش از صدا وسيماي جمهوري اسلامي بخشي از يك سخنراني را شاهد بوديم كه رياست محترم و محبوب جمهوري اسلامي ايران  در بحث اثباتي مسير مذاكرات با امريكا و انگليس و فرانسه و آلمان و ... به مخالفان توصيه اي جذاب ارائه فرموده و لرزه براندامان از مخاطرات در شيوه و پنهان كاريهاي مذاكرات را به پناه بردن به گرماي جهنم هدايت فرمودند. 

اساساً بهشت و جهنم در فرهنگ ديني دو مدار تلقي ميشوند.
مدار بهشت معيار سلامت نفس و پاكي وصداقت و رهنمون ادبيات اولياء خداست و در قرآن مجيد صدها بار به هدايت و دلالت در اين مسير اشاره شده است و انسانها متكي به كسب مدارج انساني و مكسوبات عملي در بستر هدايت و تقوا به بهشت وعده داده ميشوند.

اما جهنم مدار تفكرات و تلقيات و عملكرد شيطاني است و با آن مدار تمام وصاياي رباني انسانهارا از رفتن به مسير جهنم و مسير شيطان باز ميدارد.
خداي متعال در قرآن مجيد كه ميدان اولين و آخرين هدايت بشر به خوبي هاست شيطان را دعوت كننده به فقرو فحشاء و جهنم معرفي ميفرمايد. 

اينكه رياست محترم جمهوري اسلامي ايران در يك سخنراني بهشت رفتن را زوري ندانند و دريك سخنراني منتقدان به مشي مذاكرات سرنوشت ساز با اجانب را مستقيماً دعوت به جهنم بفرمايند بي شباهت به كاري كه قرآن مجيد در تعريف عنصر شيطاني ميفرمايد، نيست؟

نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي در ايران داعيه هدايت بشر به كمال و منطق پاكي و فطرت رباني داشته است.
در طول سي و هفت سال با مشكلاتي كه شياطين عالم درمسيرهدايت آفريده اند مبارزه نموده تا قدرت و توان واستحكامات لازم را براي اين هدايت بدست آوردتااين داعيه را كه بشر ميتواند به راه كمال دعوت شود را به اثبات برساند. 

نظام جمهوري اسلامي ايران برخواسته از مشي قرآن كريم و راهبرد انبياء و اولياء معصوم قصد ارائه خط بهشت و هدايت بشريت به خوبيها را داشته و دارد و انشاالله تعالي خواهد داشت ، لذا استفاده از ادبيات شيطان مدار كه انسانهاي غير مسلمان را از مسير بهشت به جهنم توصيه نمايد در قاموس فهم و فرهنگ و عملكرد نظام نبوده و اين شيوه هدايت را حتي براي كفار و مشركين و معاندين انذاراً بكار برده است.

حال ملت ستم كشيده از مظاهر شرك و كفر و نفاق و دورويي با نگراني از اينكه نكند اختيار خود را با راي خود به رياست جمهوري يازدهم در مسير ضايع نمودن همه آنچه در طول سي وهفت سال اندوخته اند ، اظهار نظري ميكنند و يا حتي تجمعي با شعار دلواپسي برگزار ميكنند ،با زبان رياست محترم جمهوري منتخب خود به جهنم فرا خوانده ميشوند ، هيهات ندارد؟؟

بله ما منتقديم و راه انتخابي دولت يازدهم را براي نجات كشور نميپسنديم.
بله ما منتقديم و راه انتخابي دولت يازدهم براي نجات كشور را بيراهه ميدانيم.
بله مامنتقديم و راه انتخابي دولت يازدهم را عدول از خط امام و رهبري ميدانيم.
بله ما منتقديم و راه انتخابي دولت يازدهم را عبور از همه خط قرمزهاي دين و انقلاب اسلامي ميدانيم.
بله مامنتقديم و راه انتخابي دولت يازدهم را وابستگي مطلق كشور به انگلستان ميدانيم.
بله مامنتقديم و راه انتخابي دولت يازدهم را ولو با امريكا سرجنگ داشته باشد و اسرائيل را لفظاً محكوم نمايد راه استقلال و آزادي و جمهوري اسلامي نميدانيم.  
حال چون ما منتقديم و اين راه را غلط ميدانيم و هزاربار اعلام آمادگي براي مناظره كرده ايم و دولت و دولتيان طفره رفته اند بايد به جهنم برويم. 

بايد به جهنم برويم چون دين داريم؟
بايد به جهنم برويم چون با اجنبي سرسازش نداريم؟
بايد به جهنم برويم چون نگران و دلواپس اسلام و انقلابيم؟
بايد به جهنم برويم چون شما راه ما را نميپسنديد؟
بايد به جهنم برويم چون تفكر وعملكرد شما را انقلابي و مبارزاتي وحتي عقلاني نميدانيم؟
بايد به جهنم برويم چون مسير انتخابي شما را بسود نفوذ بيشتر فراماسونها در كشور ميدانيم؟
والله و بالله و صد قسم جلاله ديگر ميتوانند ضامن اين نظر باشند كه مسير و ادبيات يك روحاني در مسند رياست جمهوري كشوري اسلامي با اين شيوه ها غلط و با تفكر انقلاب از ريشه بيگانه است. 
خدايا انقلاب اسلامي ايران را از شر نا اهلان نجات عنايت بفرما. آمين
خدايا ملت ما را در مقابل ملتهاي ديگر با نااهلي ونفوذ عوامل دشمن سرافكنده مفرما. آمين
خدايا سايه ولايت مطلقه فقيه جامع الشرايط بر نظام اسلامي مستدام بدار.آمين
خدايا دست نا اهلي وناخلفي در انقلاب اسلامي مارا رو و رسواتر بفرما.آمين
خدايا انقلاب اسلامي ما را به انقلاب جهاني حضرت مهدي(عج) متصل بفرما .آمين
والسلام

کد: 500544311

زمان انتشار: شنبه 25 مرداد 1393 01:26 ب.ظ

تعداد نمایش: 807

ثبت نظر

نام

پست الکترونیکی

آدرس

نظر

رتبه

 
مجله صبح
۰ کسب و کار
۰ موفقیت و روانشناسی
۰ زندگی مطلوب
 
۰ منزل
۰ آشپزی
۰ اشتغال و خانه
۰ معرفی
۰ اخبار شما
صبح اقتصاد
۰ آگهی و تبلیغات
۰ تماس با ما
۰ درباره ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به روزنامه صبح اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.

چهارشنبه, دی 29, 1395 05:34 ب.ظ